انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

به نقل از خبرگزاری تسنیم انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان برای نخستین بار در کشور انجام شد.

انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

سرپرست آزمایشگاه‌های آهن‌سازی و مواد معدنی فولاد هرمزگان گفت:

با همکاری آزمایشگاه آهن‌سازی فولاد هرمزگان، برای نخستین بار آزمون کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی در ایران برگزار شد.

| برای آشنایی بیشتر با آهن اسفنجی بر روی لینک کلیک کنید و یا به قسمت اخبار و مقالات سایت رجوع کنید و با انواع پروفیل ها و محصولات فولادی و نحوه کارکرد آن آشنا شوید.

عباس اباذری‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی فولاد هرمزگان بیان کرد:

یکی از پارامترهای مهم در حصول اطمینان از کیفیت نتایج، انجام مقایسات بین آزمایشگاهی و تعیین معیار جهت ارزیابی کیفیت نتایج آزمون‌ها به شمار می‌رود.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی

یکی از مشکلات پیش روی آزمایشگاه‌های کشور، نبود سازمان‌دهنده آزمون کفایت (PT Body) در ماتریس‌های موردنیاز و همچنین در صورت وجود، در برخی پارامترها، هزینه‌های زیاد آن است.

وی افزود: شرط لازم درخصوص برگزارکنندگان آزمون مهارت، دریافت گواهینامه استاندارد ISO17043 جهت انجام آزمون‌های کفایت تخصصی است.

از این‌ رو، با توجه به نبود سازمان‌دهنده آزمون کفایت تخصصی (PT Body) در کشور و در صورت وجود، پوشش جزئی آزمون‌های کفایت تخصصی گندله و آهن اسفنجی در سطح بین‌المللی، با مشارکت فولاد هرمزگان و آماده‌سازی نمونه‌های آزمون‌های شیمیایی گندله و آهن اسفنجی و انجام آزمون‌های هموژنتی و پایداری در آزمایشگاه آهن‌سازی فولاد هرمزگان، با همکاری این شرکت و شرکت دانش‌بنیان پیشگامان کیفیت پاسارگاد، برای نخستین بار تمام آزمون‌های شیمیایی گندله و آهن اسفنجی در دامنه استاندارد بین‌المللی ISO 17043 قرار گرفت.

| برای آشنایی بیشتر با محصولات ساختمانی و صنعت و همچنین پروفیل های فولادی نظیر: میلگرد، نبشی، ناودانی، تیرآهن و انواع ورق آهنی به قسمت اخبار و مقالات سایت مراجعه کنید.

خبر(آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی)

خبر(آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی)

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

تیم آزمایشگاه آهن سازی

سرپرست آزمایشگاه‌های آهن‌سازی و مواد معدنی فولاد هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد:

هم‌اکنون این آزمون به‌صورت سالانه با حضور حدود 30 شرکت فعال در زمینه تولید گندله و آهن اسفنجی برگزار می‌شود و عملکرد شرکت‌کنندگان در آزمون‌های شیمایی گندله و آهن اسفنجی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این آزمون علاوه بر جلوگیری از خروج ارز به‌صورت سالانه از کشور و در دسترس قرار گرفتن تمام پارامترهای شیمایی گندله و آهن اسفنجی، همچنین موجب مقایسه عملکرد آزمایشگاه‌های فعال در صنعت گندله و آهن اسفنجی می‌شود.

منبع خبر انجام آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان : خبرگزاری تسنیم

ممنون که همراه ما تا پایان این خبر بودید.

آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

آزمون‌های کفایت تخصصی شیمیایی گندله و آهن اسفنجی توسط فولاد هرمزگان

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. ما آماده قرار داد با شرکت ها و تامین کلیه اقلام مورد نیاز شما هستیم.
ما نازلترین قیمت، سرعت در تحویل، ضمانت اصالت کالا و پشتیبانی 24 ساعته را ارمغان آورده‌ایم. با ما همراه باشید از صفر تا صد خرید و فروش انواع آهن آلات

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید