باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد

به گزارش ایسنا، باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد. همراه ما تا پایان این خبر باشید تا به بررسی دقیق آن بپردازیم.

باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد

طبق آمار، عملکرد فولادی‌ها در مجموع ۱۰ ماهه امسال نشان می‌دهد که با وجود اعمال محدودیت‌های زودرس گاز صنایع و مضاف بر آن، محدودیت‌های مصرف برق، روند افزایش تولید فولادی‌ها همچنان ادامه پیدا کرده و در نهایت تولید صعودی هفت تا ۱۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه رقم زده‌اند.

به گزارش ایسنا، آمار ارائه شده توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نشان می‌دهد که از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، تولید مقاطع طویل بیشترین افزایش تولید را معادل ۱۴ درصد داشته‌ و در مقابل کمترین میزان افزایش را آهن‌ اسفنجی به میزان هفت درصد به خود اختصاص داده‌ است.

(باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد)

(باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد)

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

۱۴ درصد رشد تولید

در مجموع ۱۰ ماهه سال جاری، ۱۰ میلیون و ۶۹۷ هزار تن مقاطع طویل فولادی (تیرآهن، میلگرد، نبش، ناودانی و سایر مقاطع) تولید شده که نسبت به حدود ۹۴ هزار تن تولیدی طی ۱۰ ماهه ۱۴۰۰، ۱۴ درصد رشد تولید داشته است.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون آهن آلات نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و … آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

در این مدت در مجموع ۱۸ میلیون و ۲۷۶ هزار تن محصولات فولادی و ۲۵ میلیون و ۶۵۵ هزار تن شمش فولاد تولید شده که هر یک ۱۱ درصد بیشر میزان تولیدی آن ها در مجموع ۱۰ ماهه ۱۴۰۰ است.

در مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۱۶ میلیون و ۴۰۳ هزار تن محصول فولادی و ۲۳ میلیون و ۲۰۹ هزار تن شمش فولاد توسط فولادسازان داخلی به تولید رسیده بود.

پس از آن، تولید کل مقاطع تخت فولادی در ۱۰ ماهه ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال گذشته، هشت درصد بیشتر شده و از ۶۹۹۸ تن به ۷۵۷۹ تن طی این ۱۰ ماهه رسیده است.

در نهایت طبق آمار، آهن اسفنجی با میزان تولید ۲۷ میلیون و ۵۱۹ هزار تن هفت درصد رشد تولید را تجربه کرده است. میزان تولید مقاطع در مدت ۱۰ماهه سال گذشته ۲۵ میلیون و ۸۰۸ هزار تن ثبت شده است.

خبر(باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد)

خبر(باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد)

رشد تولید فولادی‌ها در ۱۰ ماهه امسال

رشد تولید فولادی‌ها در ۱۰ ماهه امسال در حالی ادامه دار شده است که زمستان امسال محدودیت تامین گاز صنایع فولادی و البته سیمانی‌ها زودتر از سال‌های گذشته، اعمال شد و حتی امسال علاوه بر محدودیت‌های گاز، این صنایع با محدودیت برق هم مواجه بوده‌اند؛ اما خوشبختاه توانسته اند مدار تولید خود را حفظ کرده و رشد را هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم بزنند.

این در حالیست که در ۱۰ ماهه سال گذشته، با توجه به اینکه محدودیت های گاز دیرتر اعمال شد و تامین برق نیز همچون امسال دشوار نبود، روند تولید فولادی ها نسبت به ۱۰ ماهه ۱۳۹۹ کاهشی بود؛ بگونه ای که طبق آمار ز ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان دی ماه، تمامی فرآورده‌های فولادی اعم از شمش، محصولات و همچنین مقاطع تخت و طویل فولادی با افت تولید سه تا هشت درصدی نسبت به ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۹ روبرو شده‌ بودند؛ در این بین تنها میزان تولید آهن اسفنجی آن هم تنها ۲۵۴ تن معادل یک درصد بیشتر شده بود.

منبع خبر باوجود اعمال محدودیت‌های انرژی، تولید فولادی‌ها کم نشد : خبرگزاری ایسنا

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید