تحول صنعت ساختمان با محصولات جدید ذوب آهن

سردار فروتن در این دیدار، تحول صنعت ساختمان با محصولات جدید ذوب آهن را یکی از عرصه های موفق صنعتی در کشور دانست که دستاوردهای آن از جمله افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود و افزود : ذوب آهن اصفهان نقش مهمی در رشد صنعت فولاد کشور ایفا کرده است و تلاشگران این صنعت ، توانستند معنای جهاد و ایثار در صنعت را به خوبی متبلور سازند .

 

بیشتر بخوانید: تفاوت لوله مانیسمان و لوله api

 

تحول صنعت ساختمان با محصولات جدید ذوب آهن

 

برای مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار قیمت آهن ما را در صفحه مجازی اینستاگرم دنبال کنید.

 

تحول صنعت ساختمان با محصولات جدید ذوب آهن :

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار ابوالقاسم فروتن رییس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح، سردار حبیبی مدیرعامل بنیاد تعاون ستاد کل نیروهای مسلح و دکتر وزیری مدیرعامل شرکت ارکان سازه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن گفتگو با مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ودیگر مسئولین این شرکت از خط تولید و پروژه های توسعه ذوب آهن بازدید کردند.

سردار فروتن در این دیدار، صنعت فولاد کشور را یکی از عرصه های موفق صنعتی در کشور دانست که دستاوردهای آن از جمله افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود و افزود : ذوب آهن اصفهان نقش مهمی در رشد صنعت فولاد کشور ایفا کرده است و تلاشگران این صنعت ، توانستند معنای جهاد و ایثار در صنعت را به خوبی متبلور سازند .

وی افزود : جایگاه دهم ایران در بین تولید کنندگان فولاد جهان نشان از این دارد که با بهره گیری از روحیه جهادی دستاوردهای بسیار خوبی در کشور حاصل شده و روند رو به رشد این صنعت، تداوم و شتاب خوبی دارد.

رییس حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت : در عرصه تکنولوژی و صنعت به خوبی توانستیم در مقابل تحریم ها ایستادگی کنیم و پیشرفت های حاصل شده برای دیگر کشورها قابل باور نیست .

 

برای مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار قیمت آهن ما را در صفحه مجازی اینستاگرم دنبال کنید.

 

محصولات جدید ذوب آهن اصفهان می تواند صنعت ساختمان را متحول سازد:

سردار فروتن افزود : عقلانیتی که در صنعت فولاد وجود دارد باعث شده در بسیاری از محصولات فولادی از واردات بی نیاز شویم که اوج آن را در تولید ریل ذوب آهن اصفهان می توان دید . تولید این محصول موجب شد توسعه حمل و نقل ریلی کشور متوقف نشود و با اتکاء به توان داخلی پیش برود.

وی با اشاره به تفاهم نامه ساخت 500 هزار واحد مسکونی قرارگاه مسکن نیروهای مسلح با وزارت راه و شهرسازی، افزود : استفاده ذوب آهن از تکنولوژی روز دنیا و تولید محصولات جدید می تواند موجب تحول صنعت ساختمان کشور شود .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز دراین دیدار با اشاره به نقش این مجتمع عظیم صنعتی در شکل گیری صنعت فولاد کشور گفت : قبل از پیروزی انقلاب در کشور تنها 500 هزار تن محصولات فولادی تولید می شد اما هم اکنون بیش از سی میلیون تن تولید فولاد داریم و ظرفیت تولید این محصول نزدیک به 40 میلیون تن است که عمده آن حاصل تلاش ذوب آهنی ها در واحدهای صنعتی مختلف است .

وی افزود : صنعت ساخت و ساز کشور که در حال پیشرفت است باید از تکنولوژی روز بهره بگرید تا ضمن افزایش سرعت ساخت و کاهش هزینه ، ایمنی ساختمان ها نیز افزایش یابد .

مهندس رخصتی اظهار داشت : ذوب آهن اصفهان خوشبختانه از تکنولوژی روز دنیا برای تولید محصولات خاص استفاده می کند و محصولات این شرکت می تواند در تحول صنعت ساختمان کشور موثر باشد.

(منبع خبری تسنیم )

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید