تولید 12محصول جدید فولاد توسط ذوب آهن

 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان یک شنبه ۲۳ مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ازتولید 12محصول جدید فولاد توسط ذوب آهن و آمادگی این مجتمع عظیم صنعتی برای تولید محصولات مورد نیاز پروژه های ساخت مسکن خبر داد.

 

تولید 12محصول جدید فولاد توسط ذوب آهن

 

تولید 12محصول جدید فولاد توسط ذوب آهن:

مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان یک شنبه 23 مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از آمادگی این مجتمع عظیم صنعتی برای تولید محصولات مورد نیاز پروژه های ساخت مسکن خبر داد.
وی درمورد آمادگی و نقش ذوب آهن اصفهان در تامین مقاطع ساختمانی مورد نیاز نهضت ملی ساخت مسکن درکشور گفت: برنامه دولت سیزدهم مبنی بر ساخت یک میلیون مسکن در هرسال را باید به صورت معدل نگاه کنیم که تحقق آن در دوره چهارساله مدنظر است .

 

بیشتر بخوانید: پروفیل درب و پنجره چیست

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: در این زمینه درخواست هایی از سازمان های مربوطه از ذوب آهن شده است و این شرکت در حد توان آماده تولید و تحویل سبد کالا های درخواستی پروژه های مسکن در کشور می باشد. در واقع تولید و عرضه محصول بر اساس این درخواست ها و با توجه به میزان و نوع آن در ابعاد مختلف انجام می شود.

 

ذوب آهن اصفهان در ۶ ماه گذشته ۱۲ محصول جدید تولید کرده است :

وی به اهمیت تامین پایدار مواد اولیه جهت تولید و همچنین افزایش کمی و کیفی آن اشاره کرد و در خصوص واردات کک و ذغال سنگ از خارج کشور و افزایش قیمت های جهانی گفت : گرانی مواد اولیه وارداتی و بعضی تنگناهای تامین مواد در داخل کشور محدودیت هایی را برای ما ایجاد می کند، با این حال از طریق صادرات 40 درصدی محصولات به خارج بخشی از منابع ارزی خود را تامین می کنیم.

 

جهت استعلام قیمت آهن و مصالح ساختمانی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

مهندس رخصتی افزود: ذوب آهن اصفهان از هیچ نوع یارانه انرژی برخوردار نیست و قیمت های انرژی نیز بر قیمت نهایی تولید اثرگذار است.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به وجود نیروگاههای برق در این شرکت افزود: تولید 240 مگاوات برق در داخل کارخانه به تامین این حامل انرژی کمک کرده وبه مشتریان اطمینان می دهد که تولید سبد کالا های درخواستی پروژه های آن ها با مشکلی مواجه نمی شود.

 

تولید محصولات جدید توسط کارخانه ذوب آهن:

وی در ادامه گفت: هم اکنون 65 درصد تیر آهن مورد نیاز کشور در این شرکت تولید می شود. در عین حال درخواست های جدید ما را به سوی تولیدات جدید سوق داده ودر 6 ماه گذشته 12 محصول جدید تولید و عرضه شده است.
مهندس رخصتی در زمینه کیفیت محصولات ذوب آهن گفت : ذوب آهن در تولید تابع قوانین و استانداردها است و کیفیت را فدای هیچ منفعت دیگری نمی کند به طوری که می توان این مجتمع عظیم صنعتی را پیشگام کیفیت دانست.
وی در زمینه ساخت و تولید انواع ریل گفت: تولید این محصول در ذوب آهن اصفهان بر اساس درخواست انجام می شود و قطعات مهم خط تولید آن بومی سازی شده است .

 

جهت استعلام قیمت آهن و اخبار جدید آن ما را در صفحه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

مدیر عامل ذوب آهن با اشاره به فعالیت های زیست محیطی گسترده این شرکت گفت : این مجتمع عظیم صنعتی با دارا بودن بیش از 16 هزار هکتار فضای سبز 82 برابر بیشتر از استاندارد ، فضای سبز ایجاد کرده است که آبیاری عمده آن به صورت دیم است . در راستای کاهش آلایندگی نیز با نوسازی تجهیزات ، ضمن مدرن سازی بخش های مختلف خط تولید از جمله درب های فلکسیبل باطری های کک سازی به سمت صنعت سبز حرکت کرده ایم.

(منبع خبری تسنیم)

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید