رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳ را شاهد بودیم. همراه ما تا پایان بررسی این خبر باشید.

رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳

انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد:

تولید فولاد ایران در ۲ ماه نخست سال جاری میلادی با رشد قابل توجه ۲۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تن رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد قابل توجه 21 درصدی تولید فولاد ایران در 2 ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

تولید فولاد ایران که در دو ماه نخست سال 2022 بالغ بر 4.21 میلیون تن گزارش شده بود در 2 ماه نخست 2023 به 5.1 میلیون تن افزایش یافته است.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

بررسی خبر(رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳)

بررسی خبر(رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳)

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

بررسی خبر رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳ :

ایران با رشد 21 درصدی تولید فولاد خود در دو ماهه نخست امسال به عنوان نهمین تولیدکننده بزرگ فولاد در این دوره شناخته شده است.

همچنین ایران در میان 10 تولیدکننده بزرگ فولاد بیشترین رشد تولید را در دو ماهه 2023 داشته است.

در واقع از این 10 کشور هفت کشور با افت تولید مواجه شده‌اند و سه کشور ایران، چین و هند شاهد افزایش تولید خود در این دوره بوده‌اند.

علاوه بر رشد 21 درصدی تولید فولاد ایران، تولید فولاد چین در دو ماهه سال جاری میلادی 5.6 درصد و تولید هند 1 درصد افزایش داشته است.

| برای آشنایی بیشتر با محصولات ساختمانی و صنعت و همچنین پروفیل های فولادی نظیر: میلگرد، نبشی، ناودانی، تیرآهن و انواع ورق آهنی به قسمت اخبار و مقالات سایت مراجعه کنید.

(رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳)

(رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳)

بررسی فولاد جهان در 2 ماهه نخست سال

ترکیه بیشترین افت تولید را در این دوره داشته است. تولید فولاد ترکیه در دو ماهه 2023 با افت 23 درصدی مواجه شده است.

تولید فولاد آمریکا نیز در این دوره 5.6 درصد و آلمان 8.6 درصد کاهش داشته است.

تولید فولاد جهان در 2 ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز افت 0.8 درصدی داشته و به 297 میلیون تن رسیده است.

چین، هند، ژاپن، آمریکا، روسیه، کره جنوبی، آلمان، برزیل، ایران و ترکیه به ترتیب 10 تولیدکننده بزرگ فولاد جهان در دو ماهه 2023 بوده‌اند.

منبع خبر رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳ : خبرگزاری تسنیم

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید