قیمت روز سیم آرماتوربندی، مفتول گالوانیزه و سیاه

میلگردهای فولادی باید قبل از بتن‌ریزی در جای خود تثبیت شوند تا در هنگام رفت و آمد عوامل و فشار بتن‌ریزی از هم گسیخته نشوند و به صورت یکپارچه عمل کنند.

آرماتوربندها برای بستن دو میلگرد به هم از سیم آرماتوربندی یا سیم آرماتور استفاده می‌کنند. به بستن دو میلگرد، گره زدن میلگرد می‌گویند.

خرید مفتول

خرید مفتول

سیم آرماتوربندی چیست؟

اولین چیزی که با گفتن مفتول آرماتوربندی، به ذهن خطور می‌کند، ساختمان‌سازی است. سیم مفتول‌های آرماتوربندی جزء همان هزینه‌های ابتدایی است که باید برای ساخت ساختمان در نظر بگیرید. در حال حاضر باید گفت، سیم آرماتور نقش بسیار مهم در صنعت ساخت و ساز دارد، البته کاربرد آنها تنها محدود به این زمینه نمی‌شود.

هرچند که امروزه در ساختمان‌سازی مصالح مدرن‌تر و با کارایی بالاتری به وجود آمده اما به دلیل گران بودن این مصالح نوین هنوز جایگزینی بهتر از دو عنصر فولاد و بتن در عمل وجود ندارد. ترکیب فولاد و بتن با یکدیگر اعضای ساختمانی مرکبی به نام اعضای بتن آرمه (بتن مسلح شده با فولاد) را پدید آورده است،

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

قیمت روز مفتول گالوانیزه

سیم فولادی گالوانیزه بسیار مقاوم است و کار اصلی آن، حفاظت از اموال شما است. گالوانیزه شامل پوشش سیم از جنس استنلس استیل با یک فلز محافظ، برای جلوگیری از زنگ‌زدگی، مانند روی یا همان زینک است. سیم گالوانیزه در برابر زنگ‌زدگی، بسیار مقاوم است. قیمت مفتول گالوانیزه نیز مانند دیگر مقاطع فولادی به صورت روزانه تغییر می‌کند.

توری فلزی چیست؟

توری‌های فلزی، محصولاتی هستند که از سیم‌های مفتولی ساخته می‌شوند. توری‌های فلزی شبکه‌ای است که از کشش یا برش ورق‌های فولادی و یا از بافته شدن سیم‌های مفتولی تولید می‌شوند. توری‌های فلزی انواع مختلفی دارند که بر اساس نحوه تولید توری، ابعاد چشمه توری و سایز سیم توری فلزی به کار رفته در آن دسته‌بندی می‌شوند.

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

ورق سیاه چیست؟

نورد گرم یکی از روش‌های تولید ورق‌های فلزی با ضخامت کم می‌باشد که به ورق تولیدی توسط این روش در نهایت ورق نورد گرم یا اصطلاحاً ورق سیاه گفته می‌شود و علت استفاده از اصطلاح ورق سیاه برای محصول تولیدی با این روش این است که به دلیل ذوب اجزای تشکیل‌دهنده ورق در دمای بالا رنگ محصول مات می‌گردد؛ به همین دلیل از اصطلاح ورق سیاه برای نام‌گذاری استفاده گردیده است.

ورق فولادی به خودی خود یک محصول نهایی به حساب نمی‌آید و ورق‌های سیاه ساختمانی نیز عمدتاً برای ساخت محصولاتی ثانویه از قبیل انواع پروفیل‌های ساختمانی و مقاطع فلزی، تیرآهن‌ها، تسمه‌ها، گاردریل و دیگر تجهیزات ترافیکی و همچنین ساخت تانک ذخیره، کشتی‌سازی و تجهیزات عظیم صنعتی و … کاربرد دارند. ورق سیاه به خوبی گالوانیزه می‌شود؛ از این رو می‌توان محصولاتی که از آن به دست می‌آید را پس از تولید گالوانیزه نمود. عمده‌ی نیاز ورق سیاه صنایع ایران در داخل کشور تولید می‌شود و یکی از مهمترین تولیدکنندگان آن فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد که از سال 1371 تأسیس شده است.

منبع خبر قیمت روز سیم آرماتوربندی، مفتول گالوانیزه و سیاه : ایسنا

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. ما آماده قرار داد با شرکت ها و تامین کلیه اقلام مورد نیاز شما هستیم.
ما نازلترین قیمت، سرعت در تحویل، ضمانت اصالت کالا و پشتیبانی 24 ساعته را ارمغان آورده‌ایم.

 

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید