صادرات اقلام فولادی کم شد

به نقل از خبرگزاری ایسنا، صادرات اقلام فولادی کم شد. همراه ما تا پایان این خبر باشید تا به بررسی دقیق آن بپردازیم.

صادرات اقلام فولادی کم شد

طبق آمار، طی ۱۱ ماهه سال گذشته حدود ۱۳ میلیون و ۲۱۸ هزار تن اقلام فولادی صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ کاهش چشمگیری داشته است.

بر اساس آماری که توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در اختیار ایسنا قرار گرفت، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان بهمن ماه دو میلیون و ۴۸۲ هزار تن مقاطع طویل فولادی صادر شده که نسبت به دو میلیون و ۴۸۷ هزار تن صادر شده در مدت مشابه سال ۱۴۰۰ تغیر چندانی نکرده است؛

این درحالی است که میزان واردت این مقاطع فولادی در این مقایسه آماری بیشتری رشد واردات را معادل ۷۵ درصد داشته است.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

بررسی خبر(صادرات اقلام فولادی کم شد)

بررسی خبر(صادرات اقلام فولادی کم شد)

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

بررسی خبر: صادرات اقلام فولادی کم شد

صادرات شمش فولاد کمترین کاهش صادرات را به خود اختصاص داده است و با شش میلیون و ۶۵۱ هزار تن صادر شده در مجموع ۱۱ ماهه ۱۴۰۱ افت ۰.۱ درصدی صادرات را نسبت به شش میلیون و ۶۴۲ هزار تن صادراتی در ۱۱ ماهه ۱۴۰۰ تجربه کرده است.

پس از آن، در حالیکه در ۱۱ ماهه ۱۴۰۰ حدوداً سه میلیون تن محصولات فولادی تولیدی کشور به خارج صادر شده بود که در مدت مشابه سال گذشته (۱۴۰۱) میزان صادرات این محصولات با کاهش چهار درصدی معادل ۱۱۱ تن، به دو میلیون و ۸۹۹ هزار تن رسید.

| برای آشنایی بیشتر با شمش فولاد به قسمت اخبار و مقالات سایت رجوع کنید و با انواع پروفیل ها و محصولات فولادی و نحوه کارکرد آن آشنا شوید.

خبر صادرات اقلام فولادی کم شد

خبر صادرات اقلام فولادی کم شد

وضعیت آهن اسفنجی

در بهمن ماه امسال ۲۵ هزار تن آهن اسفنجی صادر شده که با مجموع ۷۴۴ هزار تن آهن اسفنجی صادر شده در ۱۰ ماهه ابتدایی ۱۴۰۱، در مجموع ۷۶۹ هزار تن صادر شده است که نسبت به ۹۸۵ هزار تن صادراتی در مدت مشابه سال ۱۴۰۰ بیشترین کاهش صادرات را معادل ۲۳ درصد ثبت کرده است.

| برای آشنایی بیشتر با آهن اسفنجی بر روی لینک کلیک کنید.

در نهایت بر اساس آمار، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان بهمن ماه آن، ۴۱۷ هزار تن مقاطع تخت فولادی صادر شده که نسبت به صادرات این مقاطع در ۱۱ ماهه ۱۴۰۰ معادل ۵۲۳ هزار تن ۲۰ درصد کاهش صادرات رخ داده است.

منبع خبر صادرات اقلام فولادی کم شد : خبرگزاری ایسنا

ممنون که همراه ما تا پایان این خبر بودید.

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید