صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است . همراه ما تا پایان بررسی این خبر باشید.

صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت:

امکانات رسیدن به ظرفیت تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در در افق ۱۴۰۴ در کشور میسر است به این شرط که موانع تولید برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ آقای حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت:

چشم انداز ظرفیت تولید فولاد برای سال ۱۴۰۴ برابر ۵۵ میلیون تن در نظر گرفته شده و با توجه به امکاناتی که برای تولید فولاد در کشور وجود دارد، این چشم انداز تعریف و ترسیم شده است از همین رو امیدوار هستیم در مسیر تولید فولاد به درستی قرار بگیریم و با مهم برشمردن تولید به عنوان موضوعات مطرح شده از سوی دست اندرکاران کشور که مورد تایید نظام و رهبری است، به آن دسترسی پیدا کنیم.

| برای آشنایی بیشتر با انواع پروفیل ها و محصولات فولادی و ورقهای فولادی و همچنین نحوه کارکرد آن به قسمت اخبار و مقالات سایت رجوع کنید.

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

بررسی خبر: صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که با توجه به اینکه امکانات رسیدن به ظرفیت تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور میسر است، عنوان کرد:

البته ممکن است که به صورت دقیق به تولید ۵۵ میلیون تن فولاد دست پیدا نکنیم، اما در جهت رسیدن به این میزان تولید گام برداشته ایم و در مسیر آن قرار گرفته ایم و به صورت حدودی به این رقم دست پیدا می‌کنیم در سال ۱۴۰۲ نیز به اهداف مورد نظر در صنعت فولاد دست پیدا خواهیم کرد، به این شرط که موانع تولید برطرف شود.

رستگار افزود: اگر مشکلاتی که سال گذشته با آن روبه رو بودیم، برطرف شود، بدون شک به میزان تولید مورد نظر امسال خواهیم رسید، یکی از مشکلات ما خام فروشی و صادرات مواد اولیه فولاد و آهن آلات بود، این در حالی است که خام فروشی برای تولید مضر به شمار می‌رود، چراکه منابع تجدیدپذیر نیستند و با برداشت بی وقفه از بین می‌روند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران اضافه کرد:

نباید خام فروشی کنیم، زمانی که شمش تبدیل به آهن آلات و محصولات پایین دستی می‌شود، سبب اشتغال زایی هر چه بیشتری می‌شود و همچنین سبب ایجاد ارزش افزوده بیشتر و در نهایت رشد اقتصادی می‌شود.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

چگونه صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است

وی گفت: سال گذشته شاهد بودیم که مواد اولیه از جمله سنگ آهن تا شمش فولاد صادر می‌شد که امیدواریم این اتفاق در سال جاری روی ندهد و ما بیش از گذشته به سمت صادرات با محصولات با ارزش افزوده بیشتر گام برداشته و پیش برویم.

رستگار در ادامه با تاکید بر این موضوع که باید زنجیره تولید فولاد تعادل داشته باشد، خاطرنشان کرد:

در زنجیره فولاد هر حلقه باید به درستی نقش خود را ایفا کند، امیدواریم هر یک از مراحل تولید نقش خود را به خوبی ایفا کند تا این زنجیره به درستی بتواند در سال جدید تولید داشته باشد.

رستگار با اشاره به شعار سال جاری که از سوی رهبر انقلاب، «مهار تورم، افزایش تولید» عنوان شد، مهم‌ترین موانع تولید به ویژه در صنعت فولاد را چنین برشمرد:

سال گذشته صنعت فولاد با موانع بسیاری روبه رو بود که کار را برای فولادسازان با چالش مواجه کرده بود، از یکسو با قطعی برق و گاز و در کل محدودیت‌های انرژی روبه رو بودند، این در حالی است که با قطع شدن برق و گاز، کل خط تولید کارخانه‌های فولادسازی با اختلال روبه رو می‌شوند و روند تولید به مشکل برمی خورد.

(صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است)

(صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است)

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران در ادامه با اشاره به موضوع صادرات محصولات فولاد عنوان کرد:

از سوی دیگر در بحث صادرات، واحد‌های تولیدی فولاد با توجه به تامین شدن نیاز داخل، امید به صادرات بیشتر داشتند که به دلیل برخی موانع این امر محقق نشد از همین رو بیش از هر امر دیگری، صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است که این امر سبب می‌شود تا کارخانه‌های فولادسازی ارز لازم را برای تامین قطعات وارداتی خود تهیه کنند و در نهایت صادرات آن‌ها سبب ارزآوری بیشتر در کشور شود.

ممنون که همراه ما تا پایان خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است بودید. امیدواریم مطالب ارائه شده در بالا برای شما مفید واقع بوده باشد.

منبع خبر صادرات فولاد نیازمند مشوق‌های صادراتی است : خبرگزاری صداوسیما

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. ما آماده قرار داد با شرکت ها و تامین کلیه اقلام مورد نیاز شما هستیم.
ما نازلترین قیمت، سرعت در تحویل، ضمانت اصالت کالا و پشتیبانی 24 ساعته را ارمغان آورده‌ایم. با ما همراه باشید از صفر تا صد خرید و فروش انواع آهن آلات

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید