صادرات محصولات ذوب آهن

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان گفت: مصالح مرغوب و استاندارد، طراحی و معماری مناسب و استفاده صحیح از مصالح، عوامل بسیار مهمی در استحکام ساختمان هستند و در این میان کیفیت محصولات فولادی تاثیر بسیار زیادی بر استحکام ساختمان دارد،همچنین صادرات محصولات ذوب آهن به 20 کشور دنیا انجام میشود.

 

محصولات ذوب آهن نیز به بیش از ۲۰ کشور دنیا صادر می شود

 

بیشتر بخوانید : تفاوت میلگرد صنعتی و ساختمانی 

صادرات محصولات ذوب آهن به بیش از 20 کشور دنیا :

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان گفت: مصالح مرغوب و استاندارد، طراحی و معماری مناسب و استفاده صحیح از مصالح، عوامل بسیار مهمی در استحکام ساختمان هستند و در این میان کیفیت محصولات فولادی تاثیر بسیار زیادی بر استحکام ساختمان دارد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، امروزه با گسترش شهرها و ساختن ساختمان‌های بلندمرتبه، مسئله استحکام ساختمان بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است؛ به طوری که قوانین زیادی در این باره تصویب شده‌اند و دولت‌ها، متخصصین و پیمانکاران ، پروژه‌های ساخت‌وساز را ملزم به رعایت این قوانین می‌کنند.

یکی از عوامل مهم در این زمینه، محصولات فولادی به کار رفته در ساختمان است که کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی بر استحکام ساختمان دارد.

در این خصوص مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان به عوامل تاثیر گذار در استحکام و ایمنی ساختمان اشاره کرد و سه پارامتر را مهمتر از سایرین دانست و اظهار کرد: مصالح مرغوب و استاندارد، طراحی و معماری مناسب و استفاده صحیح از مصالح، عوامل بسیار مهمی در استحکام ساختمان هستند که در صورت رعایت این شاخص ها، ساختمان ایمنی خواهیم داشت.

صادرات محصولات ذوب آهن :

محمد صدری افزود: ذوب آهن اصفهان با داشتن تیم کارشناسی مجرب در بخش های مختلف، کنترل تمامی فرایند را از مرحله طراحی تا تولید محصول منطبق با استانداردهای روز دنیا همواره مدنظر قرار می دهد و این رویکرد سبب شده محصولاتش علاوه بر اینکه در داخل کشور انتخاب اول مصرف کنندگان باشد،صادرات محصولات ذوب آهن نیز به بیش از ۲۰ کشور دنیا انجام گیرد.

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن این مجتمع عظیم صنعتی با اشاره به اینکه انواع آرماتور،تیرآهن های بال پهن،میلگرد و غیره در سایزهای گوناگون در این مجتمع عظیم صنعتی تولید می شود خاطر نشان کرد: تولید H۳۰ به عنوان یک محصول استراتژیک نیز از سالیان گذشته در دستور کار قرار گرفت و بدین منظور بیم بلانک را نیز برای آن تولید کردیم.

شایان ذکر است محصول تیرآهن H تولید شده به روش نوردی در ذوب آهن اصفهان در مقایسه با تیر ورق این مزیت را دارد که محصول به صورت پیوسته و بدون دخالت دست، تولید شده و از مقاومت فوق العاده زیادی برخوردار است؛ همچنین علاوه بر تسریع در ساخت سازه و ایمنی بالاتر در مقابل زلزله و حوداث غیرمترقبه، حدود ۳۰ درصد هزینه تمام شده را کاهش می دهد.

برای استعلام قیمت آنلاین در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

 صادرات محصولات ذوب آهن

صادرات محصولات ذوب آهن به ۲۰ کشور دنیا :

علی اصغر میر قادری نائب رئیس نظام مهندسی استان اصفهان نیز گفت: سازمان ملی استاندارد، مراحل مختلفی از جمله روش های تولید، آزمون های گوناگون برای کنترل کیفیت مصالح و… را برای ساختمان سازی تعریف کرده است. به عنوان مثال در مقاطع فولادی که در ساختمان استفاده می شوند نسبت کربنی که در این مقاطع به کار می رود باید به میزانی باشد که در هنگام زلزله انعطاف پذیر باشند و دچار شکنندگی نشوند.

وی افزود : تعاملات خوبی بین ذوب آهن اصفهان و سازمان نظام مهندسی وجود دارد و طی چند مرحله خط تولید محصولات را بازدید کردیم و از نزدیک مشاهده شد که استانداردهای مختلف در فرایند تولید محصولات رعایت می شود.

این مقام مسئول بیان کرد: برخی مالکان و کارفرمایان متاسفانه به دلیل اینکه قیمت تمام شده ساختمان ها افزایش زیادی پیدا کرده است، به سمت کاهش هزینه های آنها می روند و این رویکرد ایمنی آنها را به مخاطره می اندازد.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید