صادرات یک میلیون تن مقاطع فولادی

شرکت ذوب آهن اصفهان با صادرات یک میلیون تن مقاطع فولادی در کشور مهر و تایید خود را بر کیفیت جهانی محصولات زد.

 

بیشتر بخوانید: جوشکاری سرد چیست

 

صادرات یک میلیون تن مقاطع فولادی

هیاتی از کشور آلبانی با هدف آشنایی با ذوب آهن اصفهان و تولیدات این مجتمع عظیم صنعتی،شنبه بیست و یکم خردادماه با مهرداد تولاییان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان و تنی چند از دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند.

جهت مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار آهن و مصالح ساختمانی ما را در صفحه مجازی اینستاگرام دنبال کنید.

صادرات یک میلیون تن مقاطع فولادی :

مهرداد تولاییان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان در این نشست گفت : این کارخانه اولین تولید کننده فولاد در ایران است و شاخه اصلی فعالیت آن تولید مقاطع طویل فولادی می باشد و کلیه سایزهای میلگرد از 12 تا 32 میلیمتر و در صورت داشتن سفارش تا سایز بالاتر را قابلیت تولید دارد. انواع تیرآهن از سایز 12 تا 30 ( I و H ) نیز جزء سبد محصولات ذوب آهن اصفهان است.

وی افزود : این شرکت با تبعیت از تغییر تقاضای مشتریان در داخل و خارج از کشور، سبد تولید محصولاتش را تغییر داد و علاوه بر تولید محصولات ساختمانی،کلاف های صنعتی،انواع ریل، آرک های معدنی و… را نیز تولید می کند.(جهت استعلام قیمت آهن در واتساپ با ما در ارتباط باشید)

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه تولید 20 درصد از محصولات این کارخانه از قالب ساختمانی به صنعتی تبدیل شده است،تصریح کرد: در بحث کیفیت محصولات و استانداردهای آنها،ذکر این جمله کافی است که در سال گذشته یک میلیون و 100 هزار تن صادرات به بازارهای گوناگون داشتیم و این نشان دهنده کیفیت جهانی محصولات ذوب آهن اصفهان است.

هیات آلبانی ابراز داشتند که  بسیار علاقمند بودیم قطب صنعت ایران ( ذوب آهن اصفهان) را از نزدیک ببینیم و طی بازدیدی که امروز از بخش های مختلف کارخانه داشتیم، می توانیم زمینه های همکاری بسیاری را تعریف کنیم.

(منبع خبری تسنیم)

جهت مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار آهن و مصالح ساختمانی ما را در صفحه مجازی اینستاگرام دنبال کنید.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید