طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود

طبق خبرگزاری ایسنا، طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود. همراه ما تا پایان بررسی این خبر باشید.

طرح فولادسازی فولاداکسین

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از کلنگ‌زنی طرح فولادسازی این شرکت پس از ماه مبارک رمضان خبر داد.

علی محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:

فعالیت خطوط تولید کارخانه فولاد اکسین خوزستان برای کشور استراتژیک است و از این رو اجرای طرح فولادسازی در شرکت از اولویت بسیار زیادی برخوردار است و امیدواریم به زودی محقق شود.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

بررسی طرح فولادسازی فولاداکسین

بررسی طرح فولادسازی فولاداکسین

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود

وی افزود:

طرح احداث کارخانه تولید ورق‌های عریض فولادی استحکام بالا به صورت یک مجموعه کامل شامل واحد فولادسازی و نورد ورق عریض پیش بینی شده بود اما به دلیل اینکه در ابتدا فقط خط نورد ورق راه‌اندازی شد، موضوع اجرای طرح فولادسازی طی سال‌های گذشته مغفول ماند.

| برای آشنایی بیشتر با ورق های فولادی و انواع آن به قسمت اخبار و مقالات سایت رجوع کنید و با انواع پروفیل ها و محصولات فولادی و نحوه کارکرد آن آشنا شوید.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه اجرای طرح فولادسازی شرکت فولاد اکسین خوزستان سال‌ها با چالش مواجه بود، گفت:

خوشبختانه در ماه‌های گذشته با حمایت‌های همه جانبه سهامداران و همچنین اقدامات خوب انجام‌شده در هفته‌های گذشته، بعد از ماه مبارک رمضان، طرح فولادسازی شرکت کلنگ زنی خواهد شد.

طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود

طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود

بررسی طرح فولادسازی فولاداکسین

محمدی عنوان کرد:

عدم اجرای این طرح باعث شده بود سال‌ها مواد اولیه این شرکت در بحث نورد اسلب‌های خاص توسط شرکت‌های فولادسازی داخلی تامین شود که عدم امکان ریخته‌گری اسلب ۲۳ تن، باعث شد این مجموعه با نصف ظرفیت خود فعالیت داشته باشد و علاوه بر پرداخت هزینه‌های هنگفت ناشی از نبود واحد فولادسازی، ظرفیت کامل کارخانه محقق نشود.

وی ادامه داد:

امسال همچنین احداث کارخانه‌های ذوب و ریخته‌گری و احیاء مستقیم جهت پایداری در تامین مواد اولیه کارخانه نورد از دیگر برنامه‌های مهم و در دستور کار شرکت فولاد اکسین است که صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید و اشتغالزایی جوانان را به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت:

با احداث این کارخانه‌ها شاهد رشد کمی و کیفی تولیدات شرکت فولاد اکسین خواهیم بود و علاوه بر آن می‌توانیم ظرفیت خالی را برطرف کنیم و با تمام ظرفیت به تولید ورق‌های فولادی عریض و تامین نیاز بازار و تنوع بخشی تولیدات بپردازیم.

منبع خبر طرح فولادسازی فولاداکسین پس از ماه رمضان کلنگ‌زنی می‌شود : خبرگزاری ایسنا

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. ما آماده قرار داد با شرکت ها و تامین کلیه اقلام مورد نیاز شما هستیم.

 

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید