فولاد هرمزگان مرکز ثقل طرح‌های توسعه‌ای خواهد بود

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در مجمع عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت: سرمایه‌گذاری‌های جدی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان دیده شده است و آینده بسیار خوبی را برای این شرکت در نظر گرفته‌ایم و فولاد هرمزگان مرکز ثقل طرح‌های توسعه‌ای گروه فولاد مبارکه خواهد بود.

| شما می‌توانید در سایت آداک فلز از قیمت روز افزون پروفیل ها، آهن آلاتی نظیر تیرآهن و میلگرد و نبشی و ناودانی و غیره آگاه شوید و در کمترین زمان بدون نیاز به واسطه اقدام به خرید نمایید.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمدیاسر طیب‌نیا که برای نخستین بار در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان حضور یافت، با اشاره به استراتژی گروه مبارکه در افزایش تولید، بیان کرد: سال گذشته برای صنعت فولاد سخت بود زیرا فولادسازان از یک سو با افزایش شدید هزینه‌های تولید مانند رشد قیمت مواد اولیه، افزایش قیمت حامل‌های انرژی و حتی جهش 70 درصدی حمل و نقل مواجه شدند و از سوی دیگر، کاهش شدید قیمت‌های 20 تا 30 درصدی جهانی محصولات مختلف فولادی رخ داد. به این موانع باید محدودیت‌های برق و گاز را نیز اضافه کرد که حتی از سال‌های قبل‌تر نیز شدیدتر بود.

فولاد هرمزگان

فولاد هرمزگان

وی افزود: با توجه به آگاهی نسبی از زمان محدودیت‌های انرژی، توانستیم شرایط را بهتر مدیریت کنیم. با این وجود گروه مبارکه به ویژه فولاد هرمزگان از فرصت کاهش محدودیت‌های انرژی نهایت بهره‌برداری را کردند و توانستند از ظرفیت اسمی خود عبور کنند.

| جهت اطلاع از قیمت روزانه آهن آلات ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: وجه تمایز گروه فولاد مبارکه نسبت به سایر تولیدکنندگان این است که ما از فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده می‌کنیم و با سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در زنجیره به ویژه حوزه تامین مواد اولیه، نگاه بلندمدت به صنعت فولاد داریم.

طیب‌نیا با اشاره به برنامه‌های گروه فولاد مبارکه در هرمزگان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌های جدی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان دیده شده است. این طرح‌ها در یکی دو سال گذشته به مرحله اجرا رسیده‌اند و با سرعت نسبتا قابل قبولی پیش می‌روند. این طرح‌ها مطابق برنامه و حتی بعضا جلوتر از برنامه هستند.

وی در پایان تاکید کرد: فولاد هرمزگان برای گروه فولاد مبارکه بسیار مهم است و طرح‌های توسعه آب‌بر در زنجیره فولاد را برای فولاد هرمزگان لحاظ کرده‌ایم. آینده بسیار خوبی را برای این شرکت در نظر گرفته‌ایم و فولاد هرمزگان مرکز ثقل طرح‌های توسعه‌ای گروه فولاد مبارکه خواهد بود. دو طرح افزایش ظرفیت به ۳.۲ میلیون تن و نورد گرم بزرگ‌ترین طرح‌های ما برای توسعه‌های آتی هرمزگان هستند.

منبع خبر فولاد هرمزگان مرکز ثقل طرح‌های توسعه‌ای خواهد بود : فارس

شرکت آداک فلز ایرانیان (آهن حسینی) با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی تحت نظر کادر مجرب برای دسترسی هرچه راحت تر شما اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است. ما آماده قرار داد با شرکت ها و تامین کلیه اقلام مورد نیاز شما هستیم.
ما نازلترین قیمت، سرعت در تحویل، ضمانت اصالت کالا و پشتیبانی 24 ساعته را ارمغان آورده‌ایم.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید