قیمت لوله گالوانیزه

لوله:

 

یکی از مقاطع پرکاربرد فولادی، لوله‌ها هستند. همه ما با لوله‌ها آشنایی داریم پس توضیح درمورد چیستی لوله کار بیهوده‌ای است. اما نکته قابل‌توجه در مورد لوله های فولادی، طیف گسترده کاربرد آن‌ها از مبلمان خانگی واداری تا لوله‌های انتقال گاز و نفت است.

| لوله گالوانیزه (بیشتر بخوانید)

در اغلب صندلی‌های اداری، میزها، مبلمان، از لوله‌ها استفاده می‌شودبه‌گونه‌ای که در دسته‌بندی لوله‌های صنعتی، لوله‌ای بانام لوله مبلی وجود دارد که با ورق فولاد روغنی ساخته‌شده و دقیقاً کاربرد آن در تولید مبلمان است.

| لوله سیاه (بیشتر بخوانید)

قیمت لوله گالوانیزه

انواع لوله‌های گالوانیزه، لوله‌های گازی روکار و توکار، لوله‌های مانیسمان، لوله‌های روغنی،لوله‌های جداره چاه، لوله داربستی و لوله اسپیرال، مواردی هستند که در سایت اصفهان آهن برای فروش موجود هستند و می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت لوله علاوه بر اطلاع از قیمت این محصولات اقدام به سفارش آن‌ها نمایید.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید