قیمت میلگرد

میلگرد:

اگر ساختمان بتنی در حال ساخت دیده باشید از سرستون‌های نیمه ساخته میلگردهای بیرون زده را دیده‌اید و یا در کوچه‌ها

، کارگران را در حال خم کردن و کار با این مقاطع فولادی را مشاهده کرده‌اید.

| میلگرد ساده (بیشتر بخوانید)

در یک تعریف ساده میلگرد به پروفیلی با سطح مقطع دایره و توپر گفته می‌شود.میلگردها در دو نوع آجدار و ساده تولید می‌شوند که نوع آجدار آن اغلب کاربرد ساختمانی و نوع ساده آن بیشتر کاربرد صنعتی دارد.

میلگردها با قطرهای گوناگونی تولید می‌شوند که بر اساس نوع استفاده از قطرهای گوناگون آن استفاده می‌گردد. به‌عنوان‌مثال برای یک ساختمان 2 طبقه ممکن است از میلگرد 16 یا 18 استفاده شود و برای یک ساختمان 10 طبقه از میلگرد 28 یا بیشتر.

| میلگرد آجدار (بیشتر بخوانید)

کارخانه‌هایی مانند راد همدان، ذوب‌آهن اصفهان، ظفر بناب، ذوب‌آهن اردبیل، سیرجان حدید و …. اقدام به تولید انواع میلگرد می‌نمایند.

خرید میلگرد برای مقاصد گوناگون از ساختن یک‌خانه یا مغازه کوچک گرفته تا ساختمان‌سازی کلان از طریق شرکت اصفهان آهن امکان‌پذیر است و علاوه بر این اطلاع از قیمت این محصول نیز کار ساده‌ای است، چه برای خرید و چه برای اطلاع از قیمت کافی است سری به صفحه قیمت میلگرد ما بیاندازید.

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید