نخبه پروری صنعت فولاد ذوب آهن

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: نخبه پروری صنعت فولاد ذوب آهن کاری شایسته و در خور تقدیر انجام داده که این امر می تواند الگوی صنایع کشور باشد.

 

جهت مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار آهن ما را در صفحه مجازی اینستاگرام دنبال کنید.

نخبه پروری صنعت فولاد ذوب آهن

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: ذوب آهن اصفهان در امر پژوهش اقدامات شایسته تقدیری انجام داده که این امر می تواند الگوی صنایع کشور باشد.

جهت مشاهده و اطلاع از آخرین اخبار آهن ما را در صفحه مجازی اینستاگرام دنبال کنید.

نخبه پروری صنعت فولاد ذوب آهن  :

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه و رویداد ملی عصرامید (گام دوم انقلاب) دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: ذوب آهن اصفهان در امر پژوهش اقدامات شایسته تقدیری انجام داده که این امر می تواند الگوی صنایع کشور باشد.

وی افزود: پژوهش و بومی سازی تکنولوژی روز دنیا راهگشا صنایع برای بهره وری بیشتر است و باید صنایع کشور در این راه گام های مهم‌تری بردارند .

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به این که ذوب آهن خود دانشگاهی برای متخصصین کشور است گفت : این شرکت در امر نخبه پروری صنعت فولاد عملکرد مثبتی داشته است.

ذوب آهن اصفهان بستر مناسبی برای پژوهشگران فراهم کرده است.

 

بیشتر بخوانید : لوله مانیسمان چیست و کاربرد آن

 

ذوب آهن اصفهان در نخبه پروری صنعت فولاد عملکرد مثبتی دارد :

محمد چکشیان معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان، گفت: استفاده از بهترین و مدرن ترین ماشین آلات بدون نیروی انسانی متخصص و ماهر ممکن نیست و اینجاست که نقش دانشگاه و تربیت نیروی نخبه بیشتر می شود.

وی با اشاره به آموزش و ارتقای دانش دانشجویان و آماده کردن آنان برای حضور در بازار کار و برطرف کردن نیازهای تحقیقاتی بخش صنعت اشاره کرد و گفت: ارتباط مستمر و پویا بین صنعت و دانشگاه سیکل مثبتی را به وجود می آورد که ازاین طریق هر دو مجموعه به توسعه و رشد همدیگر کمک می کنند.(جهت استعلام قیمت آنلاین آهن آلات و مصالح ساختمانی در واتساپ با ما در ارتباط باشید )

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: ذوب آهن اصفهان در امر فراهم کردن بستر پژوهش بسیار موثر عمل کرده و نیازهای خود را در معرض پژوهشگران قرار داده است تا دانشگاهیان با شناخت این نیازها آموزش های خود را جهت دار و کاربردی نمایند.

وی با اشاره به این که در این بستر اولویت دانشگاه نیازهای صنعت خواهد بود خاطر نشان ساخت: برنامه‌ها و شیوه‌های‌ تدریس‌ و سرفصل های ‌ آموزشی‌ دانشگاه ها باید متناسب‌ با نیاز فناوری روز بازنگری‌ و اصلاح‌ شود.

(منبع خبری تسنیم )

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید