پخش بیش از یک میلیون تن سیمان

بورس کالای ایران میزبان پخش بیش از یک میلیون تن سیمان از سمت 66 شرکت سیمانی در سراسر کشور است.

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع سقف در ساخت و ساز

 

پخش بیش از یک میلیون تن سیمان

پخش بیش از یک میلیون تن سیمان :

بورس کالای ایران میزبان عرضه یک میلیون و ۱۷۷ هزار و ۲۳۸ تن انواع سیمان تیپ ۱ و ۲ از سوی ۶۶ شرکت سیمانی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ از کل عرضه‌های امروز سیمانی‌ها در بورس کالا، یک میلیون و ۳۸ هزار و ۲۳۸ تن از نوع تیپ ۲، ۹۷ هزار و ۵۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۴۲۵، ۳۹ هزار و ۵۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۳۲۵ و ۲ هزار تن از نوع سیمان تیپ ۱-۵۲۵ خواهد بود.
شرکت‌های سیمانی‌ها تا پایان هفته نخست مرداد امسال، حدود ۱۹ میلیون و ۶۵۷ هزار تن انواع سیمان به ارزش ۱۲ هزار و ۳۹۱ میلیارد تومان را در تالار سیمان بورس کالا فروختند.
از ابتدای فروردین امسال تا هفته منتهی به ۷ مرداد، در مجموع ۲۳ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۱۷۲ تن سیمان در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای ۲۴ میلیون و ۶۲۱ هزار و ۱۶۵ تنی روبه رو بود. (جهت استعلام قیمت آنلاین آهن در واتساپ با ما در ارتباط باشید)

عرضه بیش از یک میلیون و ۱۷۷ هزار تن سیمان :

همچنین از ابتدای عرضه مستمر سیمان در بورس کالا (از ۹ خرداد سال گذشته) تا پایان سال ۱۴۰۰، در مجموع ۳۴ میلیون و ۸۶۴ هزار تن سیمان به ارزش بیش از ۱۶.۹ هزار میلیارد تومان در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
از ابتدای سال جاری تا هفته منتهی به ۷ مرداد، در مجموع ۲۷۲ میلیون و ۵۳۱ هزار گواهی سپرده سیمان معادل ۲۷۲ هزار و ۵۳۱ تن سیمان دست به دست شد و ارزش بیش از ۱۹۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی را رقم زد.

در سال گذشته نیز از (۹ آبان) تا پایان ۱۴۰۰ در مجموع ۱۵۵ میلیون و ۷۷۶ هزار ورق بهادار مبتنی بر کالا معادل ۱۵۵ هزار و ۷۷۶ تن سیمان به ارزش ۹۰ میلیارد و ۲۸۷ میلیون تومان مورد دادوستد قرار گرفت.

(منبع خبری خبرگذاری صدا و سیما)

اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید