کاربرد رابیتس چیست

در این مقاله میخواهیم درباره ی کاربرد رابیتس چیست صحبت کنیم لطفا تا انتهای این مطلب ما را همراهی می کنید.  

 

بیشتر بخوانید: سیم آرماتور بندی چیست  

 

 کاربرد رابیتس چیست

رابیتس چیست؟

یکی دیگر از ورق های فولادی که کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد ورق های فولادی مشبکی به نام رابیتس است که گاها ً به اشتباه راویز نیز گفته می شود. تولید ورق های رابیتس از ورق های گالوانیزه گرم است. رابیتس ها را در بازار بر اساس وزن و ستون دسته بندی می کنند. معمولاً یک ورق آن از ردیف های مشخصی تشکیل شده است و همچنین با توجه به ضخامت و کلفتی که ورق های دارند آن ها دسته بندی می شود. برای این که بتوان سطح دیوارها و سقف ها  را به صورت یک دست و پیوسته به وجود آورد و بر روی ان کارهایی چون سیمان و گچ کاری انجام داد از رابیتس استفاده می شود. استفاده از آن باعث می شود ترک خوردگی و جدا شدن بعد از اجرای سیمان یا گچ کاری بر روی دیوار یا سقف به وجود نیاید.

 

 

کاربرد رابیتس چیست :

این محصول از کشش عرضی و پرس ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شود و بعد از گذر از مرحله برش آماده استفاده می‌گردد. کاربرد آن در سقف‌های کاذب،گچ کاری و گچ بری، پوشاندن تیرآهن و آرماتور، پوشاندن بتن سیمانی، ترمیم ترک‌های ساختمانی و کارهای ترمیمی، دکوراسیون و … می‌باشد. استفاده از شبکه رابیتس در جهت پیوستگی کامل سطوح دیوارها و همچنین ایجاد بستر مناسب برای نصب اجزای تأسیسات برقی و مکانیکی و همچنین انجام انواع پلاستر کاری‌های مناسب سیمانی و گچی پیشنهاد و اجرا می‌شود. شبکه مناسب در آن موجب پیوستگی عمومی دیوار شده و از هرگونه ترک‌خوردگی و انفصال در کار جلوگیری خواهد کرد.

  1. در صنعت ساخت و ساز
  2. انجام گچ کاری سقف
  3. تولید و ساخت قفسه آهنی (توری مرغی)
  4. صنعت مجسمه سازی
  5. سیمان کاری نما
  6. نگهداری ملات از این جهت برای سنگ کاری

 

جهت استعلام قیمت آنلاین آهن در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

مشخصات فیزیکی :

رابیتس ورق فولادی مشبکی است که از انواع ورق‌های گالوانیزه گرم تشکیل‌شده و با استفاده از مفتول‌های گالوانیزه آرماتوربندی به صورت یک لایه به شبکه فرعی متصل می‌شود.

 
اطلاعات درون این صفحه
مزایای ورق برشی
وبلاگ
adakfelez

ورق برشی

ورق برشی یک ماده یا جنسی است که از طریق فرآیند برش و شکل دهی تولید می‌شود. این نوع ورق‌ها از مواد مختلفی مانند فلزات،

ادامه »
گل میخ
وبلاگ
adakfelez

گل میخ

گل میخ برای سقف عرشه فولادی یکی از بهترین راه‌های اتصال و محکم کردن سازه‌های فلزی است. گل میخ‌ها با استفاده از یک دستگاه خاص

ادامه »
سوراخ کاری ورق
وبلاگ
adakfelez

سوراخ کاری ورق

سوراخ کاری ورق یک فرآیند فلزکاری است که در آن سوراخ‌هایی با شکل و اندازه مشخص در ورق فلزی یا سایر مواد ایجاد می‌شود. این

ادامه »

به دلیل نوسانات قیمت لطفا تماس بگیرید